Destacados

Fotografías Fallas infantiles de València 2011

Fotografías de todas las fallas infantiles plantadas en València en el año 2011.

 

219 Plaça de l’Ajuntament

José Luis Ceballos i Francisco Sanabria

Lema: A la tribuna del Turia

 

SECCIÓN ESPECIAL

 

1º PREMIO

378 Nou Campanar

Julio Monterrubio Fernández

Lema: La boda de mis padres en fotos

2º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

9 Na Jordana

Joan S. Blanch

Lema: ¿De qué vas?

3º PREMIO

14 Almirant Cadarso-Comte Altea

José Gallego Gallego

Lema: El marajá majara

4º PREMIO

173 Jesús-Sant Francesc de Borja

David Moreno Terrón

Lema: Utopia

5º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

28 Cuba-Literat Azorín

Sergio Amar Medina

Lema: Quan arriba el Sol

6º PREMIO

177 Sueca-Literat Azorín

Javier Fernández Ruiz

Lema: Horoscopia i el futur dels xiquets

7º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

187 Av. Regne de València-Duc de Calabria

Pedro Rodríguez Marín

Lema: Un guiño a la paz

8º PREMIO

11 Plaça de la Mercé

Carlos Borrás Cabo

Lema: Pasaporte a la imaginación de Julio Verne

9º PREMIO

181 Barri Beteró

Salva Dolz Rubio

Lema: La boda del tio Betero

10º PREMIO

197 L´Antiga de Campanar

Óscar Villada Sanchis

Lema: Evolution

11º PREMIO

22 Exposició-Mísser Mascó-Arévalo Baca

Francisco Gisbert Picó

Lema: Y la Fallera Mayor es..

12º PREMIO

12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal

Miguel Santaeulalia Núñez

Lema: Els viatges de la cort

13º PREMIO

227 Gayano Lluch

Ángel Navarro Requena

Lema: ¿Te atreves a entrar?

14º PREMIO

83 Císcar-Borriana

Carlos Carsí García

Lema: Mireu al pardalet i pa.. ta..taaa

15º PREMIO

108 Pintor Stolz-Burgos

Víctor Valero Valero

Lema: A la cúa!!

112 Av. Malvarosa-Antonio Ponz-Cavite

Francisco Jiménez Rodero

Lema: Treballant per la festa

327 Pintor Pascual Capuz-Fontanars

Julio Vicente Fabra Muñoz

Lema: Flores del mundo

 

SECCIÓN 1

 

1º PREMIO

1 Plaça del Mercat Central

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: Anem al Mercat

2º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

145 Duc de Gaeta-Pobla de Farnals

Javier Fernández Ruiz

Lema: Aventuras en la PequeÓpera

3º PREMIO

84 Gravador Esteve-Ciril Amorós

Francisco Jiménez Rodero

Lema: Contem un conte o veiem la tele?

4º PREMIO

34 Plaça del Pilar

Francisco Belmar Caballero y Antonio López

Lema: Sentits molt divertits

5º PREMIO

49 Barraca-Espadán

Ximo Martí Fernández

Lema: Equinoccio de primavera

6º PREMIO

284 Ceramista Ros-José Mª Mortes Lerma

Javier Igualada Fernández

Lema: A L´Albufera trobaràs l´aigua dolça de la mar

7º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

120 Molinell-Alboraia

Emilio Tamarit Simón y Lucia Morón

Lema: Spanimalia

8º PREMIO

100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí

Sergio Amar Medina

Lema: Quan arriba la Lluna

9º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

235 Barri de la Llum

Javier Arévalo Castilla

Lema: Mi papá es

10º PREMIO

204 Espartero-G.V. Ramón y Cajal

Ximo Martí Fernández

Lema: Inocencies

11º PREMIO

165 Pizarro-Ciril Amorós

Vicente Almela Caballé

Lema: La vuelta al mundo en una falla

12º PREMIO

278 Joaquín Costa-Comte Altea

Bernardo Estela Parra

Lema: La cocina de la abuela

13º PREMIO

96 Quart Extramurs-Velázquez

Mario Gual del Olmo

Lema: Eusebio Rebollón y otros feisbucks del montón

14º PREMIO

260 Barri de Sant Isidre

Ángel Navarro Requena

Lema: La nit més màgica

15º PREMIO

78 Plaça Bisbe Amigó-Conca

Miguel Hernández y Julieta X.L.F.

Lema: El bosque ambulante

16º PREMIO

129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons

Guillermo Rojas Vera

Lema: La festa està en el carrer

17º PREMIO

74 Alqueríes de Bellver-Garbí-Faura

Ximo Esteve Mares

Lema: Globalització

18º PREMIO

282 Verge de la Cabeza-José Mª Mortes Lerma

David Sánchez Igualada

Lema: Valencia, denominación de origen

59 Aras de Alpuente-Castell de Pop

Alberto Abril Armiñana

Lema: Uh que por

147 Plaça Verge de Lepanto (Castellar)

Carlos Berlanga Martínez

Lema: El rey de la casa

366 Santiago Rusiñol-Comte Lumiares

La Comissió

Lema: La magia de les falles

 

SECCIÓN 2

 

1º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

149 Comte Salvatierra-Ciril Amorós

Jose Luis Ceballos y Francisco Sanabria

Lema: La comtessa d´arrop i tallaetes

2º PREMIO

101 Carrera de Malilla-Enginyer Joaquín Benlloch

Óscar Serrano Navarro

Lema: Un dia de falles

3º PREMIO

44 Mestre Gozalbo-Comte Altea

Francisco Gisbert Picó

Lema: Açò fa una oloreta

4º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

26 Ciutat de l’Artista Faller

Guillermo Rojas Vera

Lema: Açò no dona por

5º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

107 Fray Pedro Vives-Bilbao-Maximilià Thous

Óscar Villada Sanchis

Lema: Sopa d´amor

6º PREMIO

308 Plaça del Mercat de Castella

José Luis Platero Cosí

Lema: Una historia medieval

7º PREMIO

89 Sant Vicent-Periodista Azzati

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: De paper, per terra, mar i aire

8º PREMIO

169 Major-Moraira-Natzaret

Pedro Rodríguez Marín

Lema: Qué es l´amor?

9º PREMIO

31 Lo Rat Penat

Ximo Martí Fernández

Lema: Jocs valencians

10º PREMIO

288 Periodista Gil Sumbiela-Assutzena

Enrique Iborra Lobejón

Lema: Regal-express


11º PREMIO

272 Menéndez y Pelayo-Av. De Catalunya

Miguel Hernández Agüelo y Julieta X.L.F.

Lema: Equilibri

12º PREMIO

228 Arquitecte Alfaro-Francisco Cubells

José Acebes Rodríguez

Lema: Un cor, dos cors, tres cors

13º PREMIO

55 Sapadors-Vicente Lleó

Ángel Navarro Requena

Lema: Com t´agradaria que fora el món?

14º PREMIO

291 Jerónima Galés-Litógraf Pascual Abad

Carlos Carsí García

Lema: Mare meua III

15º PREMIO

47 Alberic-Heroi Romeu

María Valero Pérez

Lema: Els colors del circ

16º PREMIO

79 G.V. Ferran el Catòlic-Ángel Guimerá

Rebeca i Carlos Tomillo Pérez

Lema: Mare Mediterrànea

17º PREMIO

384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá-Alfahuir

José Acebes Rodríguez

Lema: Contes i faules

18º PREMIO

115 Federico Mistral-Murta

Vicente Francisco Lorenzo Albert

Lema: Res no és el que pareix

53 Plaça del Pintor Segrelles

Jose Manuel Alares Sales

Lema: Imagina´t

65 Serrans-Plaça dels Furs

Juanjo García López

Lema: La festa grossa, el Corpus pasa per Serrans

176 Av. Campanar-Hipólito Rovira

Emilio Tamarit Simón y Lucia Morón

Lema: Enguany el meu any

317 Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu

Vicente Lorenzo Díaz

Lema: Anem de viatge

 

SECCIÓN 3

 

1º PREMIO

300 Santa María Micaela-Martí l’Humà

Vicente Francisco Lorenzo Albert

Lema: Kefaunfan?

2º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

111 Av. Burjassot-Pare Carbonell

Vicente Llácer Rodrigo

Lema: Volem plant arte

3º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

205 Nord-Doctor Zamenhoff

Guillermo Rojas Vera

Lema: La familia Zamenhoff

4º PREMIO

289 Isabel la Católica-Ciril Amorós

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: Tant munta, munta tant

5º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

144 Progrés-Teatre de la Marina

Óscar Villada Sanchis

Lema: Marina es nom de teatre

6º PREMIO

232 Píus XI-Fontanars

Sergio Fandos

Lema: El locolaboratorio

7º PREMIO

192 Ramiro de Maeztu-Humaniste Furió

Mario Gual del Olmo

Lema: De mil colors

8º PREMIO

316 Arxiduc Carles-Músic Gomis

Vicente Gomar Vidal

Lema: Avis i Nets

9º PREMIO

5 Doctor Oloriz-Arquebisbe Fabián y Fuero

Raúl Martínez Ruiz “Chuky” i Rafael Martínez Reig

Lema: Primanimals

10º PREMIO

151 Just Vilar-Plaça del Mercat del Cabanyal

Francisco Giner Núñez

Lema: El nacimiento de un bosque

11º PREMIO

20 Salamanca-Comte Altea

Carlos Carsí García

Lema: Cuc, cuc.. seda!

12º PREMIO

259 Oltá-Juan Ramón Jiménez

Carlos Orts Doménech

Lema: Regina per un any

13º PREMIO

162 Grups Verge del Carme

Ximo Martí Fernández

Lema: Carnaval a Valencia

14º PREMIO

276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera

José López Ibáñez

Lema: Com ser una bona fallera major

15º PREMIO

41 Cuba-Puerto Rico

Francisco Roca Chorques

Lema: El geni de Russafa

16º PREMIO

236 Plaça de Jesús

Diego Palacios Pérez

Lema: La llum de l´Albufera

17º PREMIO

104 Plaça de Rojas Clemente

José M. Felip Gómez

Lema: Anem de safari

18º PREMIO

132 Glòria-Felicitat-Tremolar (Oliveral)

Francisco Mesado Poveda

Lema: Sinfonía primaveral

19º PREMIO

122 Cervantes-Pare Jofre

José Manuel Alares Sales

Lema: Tria

73 Plaça de la Santa Creu

La Comissió

Lema: Un dia de falles

82 Olivereta-Cerdá y Rico

Roberto Martí Planes

Lema: Fantàstic

103 València-Teodoro Llorente (Xirivella)

Salvador Bosch de la Flor

Lema: Valencia medieval

157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas

Víctor Caballero Gutiérrez

Lema: Pelillos a la mar

190 Verge de la Fontsanta

Ramón Banaclocha Rausell

Lema: Juegos de niñez

203 Juan Bautista Vives

David Zahonero del Fresno

Lema: I love my little pet shops

 

SECCIÓN 4

 

1º PREMIO

56 Azcárraga-G.V. Ferran el Catòlic

Sergio Fandos Nájera

Lema: En la màquina del temps viajaràs..

2º PREMIO

183 Illes Canàries-Dama d’Elx

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: De camp o de ciutat

3º PREMIO

242 Ribera-Convent de Santa Clara

Juan Alberto Navarro Guijarro

Lema: La granja

4º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

123 L’Alguer-Enginyer Rafael Janini

Vicente Almela Caballé

Lema: ¿Cómo arreglamos esto?

5º PREMIO

214 Cristobal Sorní-Mestre Ferran Martí (Burjassot)

La Comissió

Lema: La mar

6º PREMIO

275 Plaça del Pouet (Burjassot)

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: Un día en el campo

7º PREMIO

35 Juan de Aguiló-Gaspar Aguilar

Ximo Martí Fernández

Lema: Alicia en el pais de las fallas

8º PREMIO

143 Plaça de la Reina-Pau-Sant Vicent

José Manuel Ribes López

Lema: La reina cumple 50 años

9º PREMIO

105 Poeta Asins-Alegret-Puçol

José Manuel Felip Gómez

Lema: La dama y el vagabundo

10º PREMIO

140 Sant Josep de la Muntanya-Terol

Bernardo Estela Parra

Lema: El bosque encantado

11º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

201 Palleter-Erudit Orellana

Miguel Hernández Agüelo

Lema: Els lladres dels colors

12º PREMIO

283 Av. Jacinto Benavente-Reina Na Germana

Francisco Gisbert Picó

Lema: Encesos

13º PREMIO

178 Illes Canàries-Trafalgar-Samuel Ros

Manuel Blanco Climent

Lema: Un viatje al-lucinant

14º PREMIO

126 Pintor Salvador Abril-Pere III el Gran

Miguel Ángel Royo Ferrandis

Lema: Un día en la granja

15º PREMIO

225 Rosari-Plaça de Calabuig

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: La guarderia

16º PREMIO

324 Av. Poeta García Lorca-Oltá

Enrique Cardells Martínez

Lema: Un elixir per al futur

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

62 Mosén Sorell-Corona

Anna Ruíz Sospedra

Lema: De les profunditats..

54 Joaquín Costa-Borriana

José Manuel Alares Sales

Lema: Reencontre

64 Av. Doctor Peset Aleixandre-En Guillem Ferrer

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: Bichetes

118 Acacias-Picayo

Raúl Sebastián Falaguera

Lema: Valencia, la teua terra

188 Av. Primat Reig-Vinaròs

José Acebes Rodríguez

Lema: Contes i faules

253 Pi i Margall-Arturo Cervellera (Burjassot)

Juanma Sánchez Cuenca

Lema: Rebelión en la granja

330 Vicente Sancho Tello-Xile

Carlos Carsí García

Lema: Sempre joguets

 

SECCIÓN 5

 

1º PREMIO

254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch (Mislata)

Javier Igualada Fernández

Lema: Quines idees

2º PREMIO

328 Enginyer Manuel Maese-Cristobal Llorens

Salva Dolz Rubio

Lema: Mare natura

3º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

174 Pintor Salvador Abril-Peris y Valero

Ángel Navarro Requena

Lema: Este año vamos a dar el cante

4º PREMIO

267 Mariano Benlliure-Sèquia de Tormos (Burjassot)

José Luis Platero Cosí

Lema: Fábrica de dulces

5º PREMIO

94 Plaça del Mercat de Montolivet

Carlos Carsí García

Lema: Que alegria señora Maria!!

6º PREMIO

231 Poeta Alberola-Totana

Francisco Jiménez Rodero

Lema: La historia a golpe de pincel

7º PREMIO

226 Doctor J.J. Dómine-Av. Del Port

Juan Manuel Sánchez Cuenca

Lema: Viatge a Egipte

8º PREMIO

71 Trinitat-Alboraia

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: De flors i d´amors

9º PREMIO

367 Puebla de Valverde-II República Espanyola

Alejandro Cano Hernández

Lema: Aventura medieval

10º PREMIO

121 Plaça de Luís Cano

Vicente Espeleta García

Lema: Racó màgic

11º PREMIO

353 Alcàsser-Yátova

José M. Felip Gómez

Lema: Visita a la granja

12º PREMIO

93 General Llorens

José M. Felip Gómez

Lema: La bona cuina

13º PREMIO

335 L’Eliana-Cid (Mislata)

Manuel Martínez Reig

Lema: Fa olor a pólvora

14º PREMIO

336 Serra Martes-Miguel Servet

Enric Andrés Alandi

Lema: Un passeig per la comunitat

15º PREMIO

331 Marqués de Solferit (Quart de Poblet)

Jose Manuel Felip Gómez

Lema: La hora de la fantasía

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramón

Víctor Valero Valero

Lema: Xiulant al treballar

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

110 Plaça Lope de Vega

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: Comida buena y barata

124 Luís Oliag-Mariola-Granada

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: Che! Quina aventura!

139 Av. Portugal-Fragata

José Ángel Azpeitia Sanz

Lema: Desitjos de una fallereta

194 Visitació-Oriola

Antonio Ramos Asensi

Lema: Por.. a que?

206 Doctor Gómez Ferrer (Xirivella)

José Rausell Olaría

Lema: Mare natura

221 Llibertat-Teodoro Llorente (Burjassot)

Pedro Díaz Salamanca

Lema: El desván

266 Mendizábal (Burjassot)

José Acebes Rodríguez

Lema: Quina por

285 Rodríguez de Cepeda-Lorenzo Palmireno

Sergio Carrero Melián

Lema: ¡A la plaja!

 

SECCIÓN 6

 

1º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

67 Luís Lamarca-Velázquez

Juan M. Castellblanque i Rosa Blasco

Lema: Anem d´excursió

2º PREMIO

27 Cadis-Los Centelles

Carlos Carsí García

Lema: Gu-gu tata!!

3º PREMIO

77 Barri de Sant Josep

Lorenzo Fandos Ayoro

Lema: Grans invents de l´antiga Xina

4º PREMIO

186 Bisbe Jaime Pérez-Luís Oliag

Julio Vicente Fabra Muñoz

Lema: El carnaval dels animals

5º PREMIO

141 Fray J. Rodríguez-Pintor Cortina

Vicente Gomar Vidal

Lema: La higiene infantil

6º PREMIO

217 Espartero-Mestre Plasencia (Burjassot)

Dora Piles Rovira

Lema: Valencia en la prehistoria

7º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

154 Sant Vicent-Marvá

Antonio Ramos Asensi

Lema: La primera falla

8º PREMIO

24 Cadis-Literat Azorín

Antonio Ramos Asensi

Lema: 50 aniversari infantil

9º PREMIO

340 Francisco Climent-Uruguai

Santiago Ferrer Vicent

Lema: Un día en la granja

10º PREMIO

274 Plaça de la Tenda

Daniel Barea Ortiz

Lema: La natura

11º PREMIO

114 Carrera de Sant Lluís-Av. Doctor Waskman

José Acebes Rodríguez

Lema: Dibuixos animats

12º PREMIO

6 Llanterna-Na Robella-Baró de Cárcer

Álvaro Timoteo Sorní

Lema: Encisos de nit

13º PREMIO

171 Ramón de Rocafull-Comte d’Alaquàs

Álvaro Timoteo Sorní

Lema: Olimpiades falleres Llamosí 2011

14º PREMIO

351 Doctor Álvaro López-Sant Joan de Déu

Germans Gómez Fonseca

Lema: La hora de cuidar

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

3 Plaça del Doctor Collado

Rafa Guillot Comeche

Lema: Qui ha furtat el ninot de l´exposició?

43 Marqués de Montortal-Berni Català

José Vicente Cebrián Minguet

Lema: Bichos

85 Cuba-Dènia

Óscar Ponce Correga

Lema: Un viaje por los mares del sur

133 Reina-Vicente Guillot

José Manuel Martínez Rodríguez

Lema: El dia de l´ofrena

156 General Pando-Serrano Flores

José Manuel Alares Sales

Lema: A berenar

239 Av. Peris y Valero-Cuba

Daniel Barea Ortiz

Lema: Aladín

302 Xiva-Francesc de Llano

José M. Felip Gómez

Lema: Un bosc encantat

304 Isaac Peral-Méndez Núñez

Vicente Varea de Dios

Lema: El bosque encantado

306Cedro-Explorador Andrés

José Vicente Cebrián Minguet

Lema: Joguets

 

SECCIÓN 7

 

1º PREMIO

135 Av. Burjassot-Joaquín Ballester

José M. Felip Gómez

Lema: Una vesprada a la granja

2º PREMIO

87 Arxiduc Carles-Xiva

Sergio Lis Abril

Lema: Angels i dimonis

3º PREMIO

334 Doctor Marañón-Mestre Palau (Mislata)

Ángel Navarro Requena

Lema: Visita a la granja escuela

4º PREMIO

229 Antonio Molle-Gregorio Gea (Mislata)

Bernardo Estela Parra

Lema: Regata pirata

5º PREMIO

60 Conchita Piquer-Monestir de Poblet

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: En el fondo del mar

6º PREMIO

352 Poeta Emilio Baró-Enrique Ginesta

José M. Felip Gómez

Lema: 7º arte, una falla de cine


7º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

21 Borrull-Doctor Peset Cervera

Juane Cortell Dasca

Lema: La falla que no va poder plantar-se

8º PREMIO

269 Nàquera-Lauri Volpi (Burjassot)

Inma Ibáñez Marco

Lema: Cavalcada en la mar

9º PREMIO

125 Baró de Sant Petrillo-Leonor Jovani

Arturo Vallés Bea

Lema: Una de l´oest

10º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

199 Veneçuela-Agustín Sales

Vicente Espeleta García

Lema: De major vull ser..

11º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

320 Av. Equador-Alcalde Gurrea

Raúl Sebastián Falaguera

Lema: O els menjes o els deixes

12º PREMIO

191 Pare Doménech-Av. Píus XII

Raúl Sebastián Falaguera

Lema: La volta al món

13º PREMIO

249 Plaça de Segovia-Av. Doctor Tomás Sala

Raúl Sebastián Falaguera

Lema: Al fons està la mel

33 Montortal-Torrefiel

Mario Gual del Olmo

Lema: Entre formatge i formatge

38 Costa y Borrás-Agustina d’Aragó

José Acebes Rodríguez

Lema: Nit màgica

72 Joaquín Navarro-Carrícola

Miguel Balaguer Nieto

Lema: 50 aniversario menos uno


168 José Benlliure-Teatre de la Marina

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: La escoleta

216 Rubén Vela-Av. Doctor Waskman

Hernán Cortés García

Lema: Festa marina

238 Av. Burjassot-Serra d’Agullent

Xavi Bonilla Silvestre

Lema: Que por!

251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana

Juanjo García López

Lema: Toc de festa

318 Av. Tarongers-Universitat Politècnica-Camí Vera

Daniel Barea Ortiz

Lema: El somni de la fallereta


326 Hellín-Pere de Luna

José A. Ibor Peiró

Lema: Xuxeries

346 Riu Tajo-Cavite

Álvaro Timoteo Sorní

Lema: Baix la mar

374 Pedro Cabanes-Joan XXIII

Juanma Sánchez Cuenca

Lema: Rondalla oriental

07-374-Pedro Cabanes- Juan XXIII infantil

 

SECCIÓN 8

 

1º PREMIO

90 Nador-Miraculosa

Carlos Carsí García

Lema: Un món per descobrir

08-090-Nador- Milagrosa infantil

2º PREMIO

45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: De Padre Urbano a oriente

08-045-Sagunto- San Antonio- Padre Urbano infantil

3º PREMIO

29 Peu de la Creu-Juan de Vilarrasa

Juan Carlos Molés Martínez

Lema: Magia en el bosc

08-029-Pie de la Cruz- Don Juan de Villarrasa infantil

4º PREMIO

131 Iecla-Av. Cardenal Benlloch

Santiago Parrado Dobón

Lema: De festa al aniversari

08-131-Yecla- Av Cardenal Benlloch infantil

5º PREMIO

160 Sant Ignasi de Loiola-Jesús i María

Juan Alberto Navarro Guijarro

Lema: Desde las profundidades

6º PREMIO

244 José María Haro-Poeta Mas y Ros

Sergio Carrero Melián

Lema: Al tornar de l´escola ¿qué farem?

7º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

127 Doctor Sanchís Bergón-Túria

Óscar Villada Sanchis

Lema: Com ha canviat el conte

8º PREMIO

10 Avinguda de l’Oest

Bernardo Estela Parra

Lema: Juguem

08-010-Av. del Oeste infantil

9º PREMIO

223 Benicadell-Sant Roc

Enrique Burriel Morro

Lema: Una de por

10º PREMIO

116 José Maestre

Roberto Martí Planes

Lema: I love

11º PREMIO

322 Barraca-Columbretes

Vicente Gomar Vidal

Lema: Carnavales

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

349 Sants Justo y Pastor-Serrería

Juanma Sánchez Cuenca

Lema: Un dia a la granja

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

296 Plaça d’Hondures

Vicente Santiago Biot

Lema: El circo

75 Sagunt-Sant Guillem

Enric Andrés Alandi

Lema: La granja

08-075-Sagunto-San Guillen infantil

130 Plaça de Patraix

Vicente Francisco Lorenzo Albert

Lema: Aigua per a.. sempre

08-130-Plaza de Patraix infantil

155 Barraca-Travessía Esglèsia del Rosari

Juanjo García López

Lema: Iaio portam a la fira

175 Barri Mont de Pietat (Xirivella)

Sergio Martínez Guirao

Lema: Buena lección

180 G.V. Ramón i Cajal-Pintor Benedito

Ángel Tarín Doménech

Lema: Gracias señor escritor

218 Av. Ausiàs March-Na Robella

Raúl Martínez Ruiz “Chuky” i Rafael Martínez Reig

Lema: Coetelandia

313 Plaça del Poble-Sant Roc (Carpesa)

José M. Felip Gómez

Lema: L´hora dels nanos

332 Poeta Llorente (Quart de Poblet)

Xaume Torrent Arenas

Lema: Per a que t´an recordes de mi

350 Tribunal de les Aigües

José M. Felip Gómez

Lema: El carnaval de Vanecia

 

SECCIÓN 9

 

1º PREMIO

179 Ferros-Juan Bautista Perales

José Acebes Rodríguez

Lema: Pim, pam, pum.. foc

2º PREMIO

48 Creu i Mislata (Mislata)

José M. Felip Gómez

Lema: En la Plaza Redonda

3º PREMIO

247 Els Lleons-Poeta Mas y Ros

José Luis Platero Cosí

Lema: Ciencies o lletres?

4º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

245 Manuel de Falla-López Ibor-Tamarindos

Lorenzo Fandos Ayoro

Lema: Jocs d´infants

5º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

32 Doctor Serrano-Carlos Cervera

Sergio Alcañiz y Daniel Pérez

Lema: Menudos artistas

6º PREMIO

15 Bossería-Tros Alt

Vicente Almela Caballé

Lema: Dime a que juegas

7º PREMIO

51 Carretera Escrivà-Cooperativa Sant Ferran

Sergio Lis Abril

Lema: Bebe a bord

8º PREMIO

281 Ministre Luís Mayans-Argenter Suárez

José M. Felip Gómez

Lema: Mare nostrum

9º PREMIO

252 María Ros-Sant Tomeu (Burjassot)

Carlos Berlanga Martínez

Lema: Ecología

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

70 Vidal de Canelles-Sánchez Coello

Alberto Ferrer García

Lema: Imaginación

86 Blocs Platja

Miguel Balaguer Nieto

Lema: Cuando los dioses eran niños

138 Pare Viñas-Agustín Lara

Enrique Andrés Alandí

Lema: Quina parella

142 Cuba-Buenos Aires

David Sánchez Llongo

Lema: Diversión en la corte

148 Nau-Bonaire-Alfons el Magnànim

David Sánchez Llongo

Lema: Aterriza como puedas

208 Escalant-Marina

Salvador Espert Corachán

Lema: Cuento de hadas

262 Campament-La Iesa

Rafael Olmos Colomas

Lema: Un mundo de fantasias

294 Jacinto Labaila-Manuel Simó

Arturo Vallés Bea

Lema: Africa

297 Hernández Lázaro-Vall de la Ballestera

Javier Martínez Albiñana

Lema: Que se va a repetir la historia

329 Grup de Peixcadors-El Perellonet (El Perellonet)

Raul Fabra Planells

Lema: Es primavera a l´albufera

354 Marqués de Lozoya-Poeta Cervera y Grífol

Francisco Agulleiro Aguilella

Lema: La mar

358 Andrés Piles Ivars-Salvador Tuset

Raúl Sebastián Falaguera

Lema: Paissatge d´estiu

 

SECCIÓN 10

 

1º PREMIO

109 Sant Rafel-Antón Martín

Ximo Martí Fernández

Lema: Con B de burro

2º PREMIO

81 Pintor Goya-Brasil

Bernardo Estela Parra

Lema: Renacimiento

3º PREMIO

61 Marqués de Montortal-José Esteve

Jose Luis Sanchis Quilis

Lema: El renaixement

4º PREMIO

339 Blanqueríes

Fet d’Encàrrec

Lema: Quina por!

5º PREMIO

310 Doctor Gil y Morte-Doctor Vila Barberá

Raúl Martínez Ruiz “Chuky” i Rafael Martínez Reig

Lema: Chuches

6º PREMIO

255 Barri Quint-Pizarro (Mislata)

Jose M. Felip Izquierdo

Lema: Acabant la falla

7º PREMIO

170 Av. Regne de València-Sant Valer

Xaume Torrent Arenas

Lema: En la mar dels somnis

8º PREMIO

23 Tomasos-Carlos Cervera

Juan Carlos García Ibáñez

Lema: La granja

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

373 Antiga Senda de Senent-Passeig de l’Albereda

Juanjo García López

Lema: La música, si re-do-la, fa-sol

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

209 Sant Antoni (Xirivella)

Vicente Francisco Lorenzo Albert

Lema: Quedem al feisbuk

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

106 Av. Primat Reig-Sant Vicent de Paúl

Ricardo Balanzá Martínez

Lema: Apardalats

95 Camí de Barcelona-Travessía de Moncada

Xavi Bonilla Silvestre

Lema: La mar fallera

146 Tres Forques-Conca-Pérez Galdós

José Luís Gómez Mira

Lema: Camelot

150 Doctor Manuel Candela-Av. Del Port

José Martín Llácer Simón

Lema: El bosque encantado

185 Poeta Altet-Benicarló

José Rausell Olaría

Lema: El mon dels contes

248 Plaça Saineter Arniches-Arquitecte Ribes

La Comissió

Lema: Jocs al carrer

257 Músic Espí-Gravador Fabregat

Desirée Triviño Meseguer

Lema: Un dia al Boparc

298 Pedro Cabanes-Comte Lumiares

Julio Vicente Fabra Muñoz

Lema: Un arca movida

356 Evaristo Bas-Cullera

Daniel Barea Ortiz

Lema: Animals al tren

379 La Vall d’Albaida-La Canal de Navarrés

Ramón Espinosa Aguilar

Lema: El somni d´una granja d´estiu

380 Pintor Maella-Av. De França-Menorca

Sergio Carrero Melián

Lema: Els jocs perduts

 

SECCIÓN 11

 

1º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

222 Doctor Domingo Orozco-Bailén (Burjassot)

Miguel Balaguer Nieto

Lema: No me enseñes a asustar

2º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

39 Castelló-Segorbe-General Sanmartín

Raúl García Pertusa

Lema: Si pudieras poner un color en tu vida..

3º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

166 Santa Creu de Tenerife

Lorenzo Fandos Ayoro

Lema: L´amor arriva al cel i a l´infern

4º PREMIO

136 Felipe Bellver-Mare Ràfols (Mislata)

José M. Felip Gómez

Lema: Els contes de la iaia

5º PREMIO

184 Industria-Sants Just i Pastor

Dora Piles Rovira

Lema: Histories de pirates

6º PREMIO

195 Gravador Jordán-Escultor Pastor

Diego Palacios Pérez

Lema: Magia en el cel

7º PREMIO

250 Cadis-Dènia

Manuel Blanco Climent

Lema: Rico

8º PREMIO

359 Enginyer José Sirera-Píus IX

Toni Fornés Quijano

Lema: Un món de redolins

57 Pelayo-Matemàtic Marzal

José M. Felip Gómez

Lema: Juguetilandia

69 Sant Josep de Pignatelli-Av. Doctor Peset Aleixandre

Manolo García Ramírez

Lema: El món de Shrek

113 Av. República Argentina-Doctor Pallarés Iranzo

Diego Palacios Pérez

Lema: Naturalea encantada

158 Albacete-Marvá

José Manuel Felip Gómez

Lema: El bosque mágico

161 Regne de València-Císcar

Enrique Burriel Morro

Lema: Babi-tour

212 Arts i Oficis-Actor Llorens

Germans Gómez Fonseca

Lema: ¿Qué dulce?

240 Mestre Bellver-Mariano Ribera

Hernán Cortés García

Lema: Somnis fets realitats

246 José Soto Micó-Síndic Mocholí

Óscar Serrano Navarro

Lema: Noche de Halloween

293 Benimodo-Enginyer Dicenta

Enric Andrés Alandi

Lema: El circ

303 Alemania-El Bachiller

José Acebes Rodríguez

Lema: L´hora bruixa

312 Séneca-Poeta Mas y Ros

Antonio Ramos Asensi

Lema: Quin misteri de falleta

319 Sant Vicent de Paúl-Diputada Clara Campoamor

Hernán Cortés García

Lema: Los cuentos

344 Polo y Peyrolón-Ciutat de Mula

Juan Ruiz Recio

Lema: Angelitos o diablitos

 

SECCIÓN 12

 

1º PREMIO

19 Plaça de Sant Bult

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: Valencia siempre

2º PREMIO

164 Av. Pérez Galdós-Calixto III

Francisco Roca Chorques

Lema: Turisme galàctic

3º PREMIO

207 Mestre Lope-José Carsí (Burjassot)

Juan Manuel Sánchez Cuenca

Lema: Un món d´il-lusió

4º PREMIO

309 Plaça del Negret

Carlos Berlanga Martínez

Lema: Regals

5º PREMIO

280 Plaça del Doctor Berenguer Ferrer

José M. Felip Gómez

Lema: Somnis infantils

6º PREMIO

98 Mestre Aguilar-Matías Perelló

Ángel Navarro Requena

Lema: Pasarem un día inolvidable

7º PREMIO

193 Manuel Arnau-Creu Coberta

Carlos Alberto Herranz Martínez

Lema: Passeig pel bosc

8º PREMIO

357 Plaça de la Morería (Mislata)

José Luis Pascual Nebot

Lema: Amor de mare

9º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

325 Av. Mestre Joaquín Rodrigo-General Avilés

Julio Vicente Fabra Muñoz

Lema: Defensem l´horta

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

362 Luz Casanova-Pare Espasa (Quart de Poblet)

Vicente Espeleta García

Lema: Baix el mar

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

117 Daroca-Pare Viñas

Raúl Martínez Ruiz “Chuky” i Rafael Martínez Reig

Lema: La nueva dama

17 Quart-Palomar

Marina Puche, Jose Luis Ceballos y Francisco Sanabria

Lema: El món de Daniela

52 Mísser Rabassa-Poeta Maragall

Diego Arnau Espinosa

Lema: Cara..

68 Conserva-Berenguer Mallol

Ximo Martí Fernández

Lema: Reciclem

159 Doctor Manuel Candela-Beatriz Tortosa

Federico Contreras Alonso

Lema: Conte de fades

189 Av. Giorgeta-Roig de Corella

Juan Carlos Molés Martínez

Lema: Fantasia Disney

200 Carcagente-Compromís de Caspe

José Antonio Marco Gómez

Lema: Qui ho va inventar?

202 Humaniste Mariner-Manuel Simó

Sergio Alcañiz y Daniel Pérez

Lema: El pais de les meravelles

256 Av. Blasco Ibáñez-Mestre Ripoll

Alejandro Cano Hernández

Lema: Unos turistas algo espaciales

265 Plaça del Riu Segura-Forn d’Alcedo (Forn d’Alcedo)

Vicent Llácer i Fortuny

Lema: La nit de Nadal

268 Isaac Peral-Mísser Mascó (Burjassot)

Carlos Villanueva Martínez

Lema: Un saco de sueños

277 Guardacostes-Músic Jarque Cualladó

Antonio Verdugo Ballester

Lema: El verí del teatre

 

SECCIÓN 13

 

1º PREMIO

58 Sevilla-Dènia

José Acebes Rodríguez

Lema: Arrossegant sentiments

2º PREMIO

220 Fermín Galán i Gª Hernández-Primavera (Burjassot)

Sergio Alcañiz y Daniel Pérez

Lema: 1 globo, 2 globos, 3 globos

3º PREMIO

360 Rubén Darío-Fray Luís Colomer

Juan Lluch Martí

Lema: Superxiquets

4º PREMIO

215 Baró de Patraix-Conca

José Luis Platero Cosí

Lema: Viatge a la Lluna

5º PREMIO

137 Quart-Túria

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: Ilusiones

6º PREMIO

119 Av. Burjassot-Carretera Paterna

Emilio Tamarit Simón y Lucia Morón

Lema: En Falles els bunyols mai fallen

7º PREMIO

258 Calvo Acacio

Juan Carlos Molés Martínez

Lema: Fantasia al circ

8º PREMIO

270 Conca Tramoyeres-Guàrdia Civil

Jose Manuel Felip Gómez

Lema: Els aliments

9º PREMIO

287 Riu Bidasoa-Comte Torrefiel

Arturo Vallés Bea

Lema: Akelarre

 

SECCIÓN 13

 

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

4 Portal de la Valldigna-Salines

Laura Pallas Albi

Lema: Les Falles: festa universal

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

361 Ciutat de Córdova-Vicent Tomás Martí

José Manuel Martínez Izquierdo

Lema: Una historia del TBO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

18 Sant Miquel-Plaça de Vicente Iborra

Juanjo García López

Lema: Un tranvía llamado recuerdo

2 Plaça del Mercat de Russafa

Juanjo García López

Lema: El Mercat de Russafa, un mercat amb ganxo

7 Borrull-Túria

Dani Jiménez Zafrilla

Lema: L´aigua

46 Baja-Mesó de Morella

Jordi Fresquet Mas

Lema: www.interbaixeta.es

163 Pobla del Duc-Benipeixcar

Toni Fornés Quijano

Lema: Miopark

243 Málaga-Doctor Montoro

David Sánchez Llongo

Lema: El oeste

286 Plaça d’Eduardo Marquina (Mislata)

La Comissió

Lema: El sueño de colores

299 María Ros-Manuel Iranzo

Rafael Planells Alagarda

Lema: La feria

311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan

Giovanni Nardin

Lema: Paleolíticas

371 José María Bayarri-Los Isidros

Juanjo García López

Lema: Plantem un jardí

377 Av. de França-Alfredo Torán y Olmos

Manuel Blanco Climent

Lema: Que plantarem?

382 Plaça del Historiador José María Giménez Fayos

Miguel Banaclocha Rausell

Lema: Parc de Sant Dionis

 

SECCIÓN 14

 

1º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

167 En Plom-Guillem de Castro

Juan Alberto Navarro Guijarro

Lema: ¿Miedo yo? Tururú

2º PREMIO

102 Félix Pizcueta-Ciril Amorós

Carlos Alberto Herranz Martínez

Lema: Todo cuentos

3º PREMIO

385 Plaça de Vicente Castell Maiques

David Zahonero del Fresno

Lema: Welcome to Bioparc

4º PREMIO

99 G.V. Ferran el Catòlic-Erudit Orellana

David Sánchez Llongo

Lema: Hadas

5º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

63 Ripalda-Soguers

Francisco Giner Núñez

Lema: Per al bon camí

6º PREMIO

241 Pare Alegre-Enrique Navarro

Alberto Ribera Fernández

Lema: Mundo mágico

7º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

348 Cadis-Retor Femenía-Puerto Rico

La Comissió

Lema: Taller noscarets

8º PREMIO

210 Alacant (Quart de Poblet)

Vicente Espeleta García

Lema: Mami, estic a la cuina

9º PREMIO

97 Séneca-Iecla

Juan Lluch Martí

Lema: Mare natura

10º PREMIO

30 Vall de Laguar-Pare Ferris

La Comissió

Lema: Bob Esponja

13 Actor Mora- Avinguda de la Constitució

Juan Carlos Molés Martínez

Lema: Per a riure, somiar

25 Camí d’Alba-Castell de Cullera

José Ricardo Vento Belda

Lema: El món de la fantasia

42 Plaça de la Creu-Los Ángeles

Sergio Edo Llopis

Lema: El circ

66 Plaça de l’Arbre

Miguel Balaguer Nieto

Lema: El cant de l´estoreta 50 aniversari

128 Mestre Valls-Marino Albesa

Antonio Sánchez Muñoz

Lema: Somnis marins

153 Sant Pere-Verge de Vallivana

Ximo Martí Fernández

Lema: Mare natura

234 Escalant-Amparo Guillem

Juan Ruiz Recio

Lema: Una de piratas

237 Plaça Màrtirs-General Ibañez Alonso (Massarrojos)

Federico Alonso

Lema: Casquets polars

261 Grup Antonio Rueda

La Comissió

Lema: Pajarita con pajarita

273 Av. Regne de València-Mestre Serrano

José Ricardo Vento Belda

Lema: Aprenent a escriure

295 Camí de Moncada-Pintor Jacomart

Toni Fornés Quijano

Lema: Escola de vol

333 Mestre Serrano-Alacant (Xirivella)

La Comissió

Lema: Los sueños

343 Pianista Martínez Carrasco-Eslida

José Jarauta Navajas “Pepo”

Lema: Rebelión en la granja

363 L’Alcotà-Sagunt (Quart de Poblet)

Carlos Berlanga Martínez

Lema: Homenaje a Walt Disney

 

SECCIÓN 15

 

1º PREMIO

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

50 Corretgería-Bany dels Pavesos

Sergio Amar Medina

Lema: Didibaa, didibuuu, qué sabor t´agrada a tú?

2º PREMIO

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

292 Plaça del Mestre Arambul Sanz-Campanar

Julio Vicente Fabra Muñoz

Lema: Adivina, adivinanza, que letrita falta

3º PREMIO

230 Mossén Josep Cuenca-Pinedo (Pinedo)

Manuel Blanco Climent

Lema: No ens oblidem

4º PREMIO

37 Alta-Sant Tomeu

Fet d’Encàrrec

Lema: Memories d´una maleta

5º PREMIO

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

355 Plaça de Sant Joan (Xirivella)

La Comissió

Lema: Festa, festa, festa

6º PREMIO

134 Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

Jordi Palanca Marques

Lema: Somniant, somniant

7º PREMIO

152 Sant Vicent-Pianista Amparo Iturbi

Alberto Ribera Fernández

Lema: Títeres

8º PREMIO

264 Lepanto-Don Juan de Austria (Mislata)

La Comissió

Lema: Carnaval carnaval. Además miedo gracioso

9º PREMIO

347 Pare Luís Navarro-Remonta

La Comissió

Lema: Viatge al pais de mai mes

40 Carabasses-En Gall

Daniel López Pérez

Lema: Alicia, en la València de les meravelles

76 José Benlliure-Vicente Guillot

Juan Ruiz Recio

Lema: Un mundo mágico

88 Bailén-Xàtiva

Manuel A. Guitarte Bulls

Lema: Cambio climático

172 Av. Pérez Galdós-Jesús-Mestre Sosa

José Luis Gómez Mira

Lema: En una galaxia no muy lejana

224 Plaça de la Sequiota-El Palmar (El Palmar)

Jordi Palanca Marques

Lema: A E I O U faller

290 Cases de Bàrcena

Francisco Real Pérez

Lema: Rebelión en la granja

307 Ángel Villena-Pintor Sabater

Vicente Torres Sánchez

Lema: Haciendo el indio

314 Tres Camins-Pinedo (Pinedo)

Dani Jiménez Zafrilla

Lema: Dolç treball

338 Embarcader-Historiador Betí (El Saler)

Raul Fabra Planells

Lema: Sinfonía festera

370 Llorers-Arquitecte Lucini

José Ricardo Vento Belda

Lema: Fons de bikini

372 Doctor García Brustenga-Vicente Barrera Cambra

Francisco J. Santonja Peni

Lema: No te olvides de mi

381 Sirena-Delfins (El Perellonet)

Raul Fabra Planells

Lema: Bon profit

383 L’Horta Sud-La Costera

Francisco Olivares i Juan Valencia

Lema: València la mar de be

386 Menorca-Luís Bolinches

Francisco Dauder

Lema: Fantasía

 

SECCIÓN 16

 

1º PREMIO

365 Alfara del Patriarca-Periodista Gil Sumbiela

Emilio Miralles Ferrero

Lema: De mayor quiero ser..

2º PREMIO

36 Guillem de Castro-Triador

La Comissió

Lema: Art

3º PREMIO

364 Píus XII-Jaime Roig (Quart de Poblet)

Carlos Alberto Herranz Martínez

Lema: El món del circ

4º PREMIO

342 Enginyer Vicente Pichó-Av. De Valladolid

José Antonio Marco Gómez

Lema: Tot el día amb la iaia

5º PREMIO

321 Escultor García Mas-Port de Santa María

Arturo Vallés Bea

Lema: Joguets

6º PREMIO

8 Murillo-Palomar

Samuel Martínez, Aaron Fontestad y Santiago Cervera

Lema: Les arts

7º PREMIO

271 Plaça de Mossén Milà

Toni Fornés Quijano

Lema: Un lloc de fades

8º PREMIO

369 Poetas Anónimos-Reial de Gandía

La Comissió

Lema: Anem a cuinar.. nostre aniversari

9º PREMIO

198 Plaça de l’Àngel

Fet d’Encàrrec

Lema: Caixes i contes

10º PREMIO

91 Pintor Domingo-Guillem de Castro

La Comissió

Lema: Abracadabra

1º PREMIO INGENIO Y GRACIA

305 Plaça del Patriarca-Universitat Vella

La Comissió

Lema: Jugar al carrer

2º PREMIO INGENIO Y GRACIA

341 Carters-Litógraf Pascual Abad

La Comissió

Lema: Bosque encantado

3º PREMIO INGENIO Y GRACIA

211 Lepanto-Guillem de Castro

La Comissió

Lema: El ratoncito Pérez

16 Marqués de Caro-Doctor Chiarri

Enrique Gisbert Mir

Lema: Fantasía

92 En Sendra-Plaça de Coll

José Luis Platero Cosí

Lema: El bosc encantat

196 Guillem Sorolla-Recared

Mauricio Vázquez Terón

Lema: El circ

213 Vivons-Romeu de Corbera

Juanjo García López

Lema: No pergam el ganxo

233 Av. de la Plata-La Senyera

Vicente Torres Sánchez

Lema: Los sueños

263 Salvador Giner-Gregorio Gea (Mislata)

Jordi Palanca Marques

Lema: Ja tenim açi la falleta

279 Matías Perelló-Luís Santángel

Víctor López

Lema: Bob Esponja

301 Explorador Andrés-Jalance

La Comisión

Lema: València, que bonica eres!

315  Juan de Garay-Doctor Marañón

La Comissió

Lema: El món de Peter Pan

323 Fontcalent-Lebón

Jordi Palanca Marques

Lema: Anem de visita al taller

368 Hort de Sant Valer-Av. De la Plata

Francisco Real Pérez

Lema: Soñar no cuesta nada

 

FUERA DE CONCURSO

 

182 Àngel Guimerá-Pintor Vila Prades

La Comissió

Lema: Em pirra la papiro..

375 Passeig de l’Albereda-Av. De França

Paco López y niños de Asindown

Lema: Caritat, amor, pau, solidaritat

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter